Перейти до вмісту
Зображення Потужна домашня аудіосистема із Bluetooth® 
Зображення Потужна домашня аудіосистема із Bluetooth® 
Зображення Потужна домашня аудіосистема із Bluetooth® 
Зображення Потужна домашня аудіосистема із Bluetooth® 

Ваша музика, Ваша вечірка, Ваш власний підхід

Ця домашня аудіосистема стане у нагоді для відпочинку вдома або під час імпровізованих вечірок. Відтворюйте музику просто з вибраних смартфонів, робіть гучніше – до Ваших послуг 500 Вт потужності. Завдяки стильному та універсальному дизайну система гарантовано підійде до Вашої вітальні; Ви зможете насолоджуватися насиченим повноцінним звучанням, де б вона не знаходилася.

Вихідна потужність 500 Вт

Вихідна потужність 500 Вт

Чи це запальні біти для вечірки, чи спокійні лаундж-мікси, Ви все одно оціните потужне звучання всієї аудіоколекції у 500 Вт.

Система двосмугових динаміків

Система двосмугових динаміків

Отримуйте повноцінний звук, від кожної високої ноти до найглибшого низу, завдяки двосмуговій системі динаміків.

Виразні високі ноти, резонуючі низькі частоти

Система двосмугових динаміків

Вас вразить повний діапазон частот GTK-X1BT у звучанні всієї Вашої аудіоколекції, від насичених бітів до приємних акустичних міксів. Два 20-см НЧ-динаміки забезпечують теплі, збагачені середній та низький спектри частот, а два 6-см ВЧ-динаміки дарують виразні високі ноти й чистий вокал. Тож Ви не пропустите жодної важливої ноти у своїй музиці.

Чисті баси без спотворень

Підсилені міканітом клітинні низькочастотні дифузори

Відчуйте потужне аудіо завдяки 20-см підсиленим міканітом клітинним НЧ-дифузорам. Міцна структура дозволяє зберігати форму навіть за сильних вібрацій, що забезпечує чисті баси без спотворень.

Підсилені міканітом клітинні низькочастотні дифузори
DSEE

Чуйте більше в кожній доріжці

Цифровий механізм удосконалення звуку (DSEE)

Технологія DSEE покращує якість відтворення аудіофайлів у стиснених цифрових форматах (MP3, ACC, ATRAC і WMA). Вона відновлює нюанси звуків високих і низьких частот, створюючи звук, якість якого наближається до якості CD-формату.

ClearAudio+

Гучно та чисто

Оцініть бездоганну чіткість звучання музики з ClearAudio+ – колекцією аудіотехнологій Sony, що оптимізують відтворення всієї музики.

Bass BAZUKA

Додайте басів

Вмикайте Bass BAZUKA і додавайте потужності басам в улюблених аудіодоріжках.

Неймовірний звук незалежно від установлення

Ставте або кладіть пристрій. Широкі можливості встановлення GTK-X1BT дарують прекрасний звук незалежно від місця розташування й положення.

Горизонтальне встановлення

Горизонтальне встановлення

Перетворіть GTK-X1BT на бумбокс, установивши компактну систему горизонтально – ідеальне рішення для встановлення, наприклад, на столі.

Вертикальне встановлення

Вертикальне встановлення

Мало місця? Перевертайте GTK-X1BT вертикально. Спеціальний режим автоматичного вертикального налаштування звуку застосовує вбудований сенсор, що забезпечує той самий найпотужніший звук, де б Ви не розмістили пристрій.

Вбудовані ручки та компактна конструкція

Портативний заводій для вечірок

Легка та компактна конструкція GTK-X1BT із вбудованими ручками гарантує максимальну зручність системи у використанні та портативність. Просто беріть її із собою і влаштовуйте вечірку де завгодно.

Відчуйте музику, побачте кольори

Перенесіть клубну атмосферу до своєї вітальні завдяки вбудованому різнокольоровому світлодіодному освітленню в динаміках GTK-X1BT. До 12 різних режимів роботи динаміків із синхронізацією з бітом улюблених доріжок дозволять насолодитися повним спектром вражень, у якому світло і звук об'єднуються в одне ціле.

Зробіть вечірку яскравою

Об'єднуйте системи для найвиразнішого звучання

Нехай танцювальний майданчик справді підстрибує з функціями для вечірок. Втілюйте свій творчий потенціал із 4 DJ-ефектами, від спрямування звуку на різні динаміки та ізоляції вокалу до додавання ефектів Flanger (сповільнення і прискорення) та WAH (квакушка). А завдяки можливості створення кола для вечірок можна за допомогою аудіокабелів підключити кілька аудіосистем для ще потужнішого звучання.

Під'єднуйтесь

Програвайте свої улюблені пісні та списки відтворення з обраних моделей смартфонів за допомогою GTK-X1BT. Просто скористайтесь під'єднанням одним дотиком NFC для встановлення з'єднання Bluetooth® і миттєво розпочинайте трансляцію.

NFC та Bluetooth®
Програма SongPal

Пульт дистанційного керування стає розумнішим із SongPal

Світ музики у ваших руках

Програма SongPal дозволяє легко керувати процесом прослуховування. Встановіть її на мобільний телефон і керуйте музикою, параметрами пристроїв та іншими можливостями з єдиного джерела.

Аудіовхід/аудіовихід

Аудіовхід/аудіовихід

Під'єднуйте GTK-X1BT до свого телевізора чи ігрової консолі або ж підключайте додатковий динамік.

USB-порт

USB-порт

Підключайте USB-накопичувач і відтворюйте всі цифрові аудіофайли. GTK-X1BT підтримує формати MP3, WMA, WAV та AAC.

Радіоприймач FM

FM-радіо

Налаштовуйтесь на улюблені радіошоу або відтворюйте на своїх вечірках живі сети діджеїв завдяки вбудованому FM-радіоприймачу.

Технічні характеристики та функції
Ця домашня аудіосистема стане у пригоді для відпочинку вдома або під час імпровізованих вечірок. Відтворюйте музику просто з вибраних смартфонів і зробіть її гучною – до Ваших послуг 500 Вт потужності. Завдяки стильному та універсальному дизайну система гарантовано підійде до Вашої вітальні. Ви зможете насолоджуватися насиченим повноцінним звучанням, де б вона не знаходилася. 
  • Функція вдосконалення звуку DSEE відновлює якість стиснених музичних записів

  • Чудове звучання музики за один крок завдяки ClearAudio+ 

  • Легке підключення через Bluetooth® завдяки технології з'єднання одним дотиком NFC 

  • Використовуйте смартфони для трансляції та керування відтворенням за допомогою програми SongPal 

  • Світлодіодне підсвічування допомагає створити святкову атмосферу 

Функції
Bluetooth®, USB, Аудіовхід, УКХ (FM)

Що в комплекті

Основна FM-антена, Батарея (AA / марганцева), Пульт дистанційного керування, Інструкції з експлуатації, *Елементи можуть відрізнятися залежно від країни та моделі

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів