Перейти до вмісту

Бездротове домашнє аудіо

Слухайте улюблену музику без дротів через стереосистему, систему об’ємного звуку, в декількох кімнатах або з сервісом трансляції. Відкрийте нові враження та новий рівень музичної свободи.

Слухайте музику без використання дротів по всій оселі.

Із бездротовими динаміками створіть бездротову систему об’ємного звуку.

Два бездротових динаміки перетворюються на бездротову стереосистему.

Транслюйте музику з різних джерел через динаміки без проводів.

SongPal Link

Насолоджуйтеся музикою в будь-якій кімнаті через Wi-Fi®

Із SongPal Link для багатокімнатного відтворення Ви слухатимете улюблену музику завдяки поєднанню бездротових динаміків. Керуйте пристроями в оселі з SongPal. Функція керування дотиком пальців дозволяє групувати програвачі, починати й зупиняти пісні і змінювати налаштування.

Відтворюйте музику в об’ємному або стереозвуці без використання дротів у будь-якій точці Вашої оселі

Можливість прослуховування улюбленої музики так, як хочеться саме Вам. 

Бездротовий динамік у кімнаті.

Музика по всій оселі без дротів

SongPal дозволяє Вам слухати музику без використання дротів у декількох кімнатах оселі одразу.

Двоє людей дивляться телевізор із бездротовою системою об’ємного звуку у вітальні.

Бездротовий об’ємний звук

Насолоджуйтеся ще досконалішим об’ємним звуком завдяки аудіопанелі / аудіо-/відеоресиверу та парі бездротових динаміків.

Затишна кімната з великим екраном і двома бездротовими динаміками.

Бездротове стерео

Поєднайте два динаміки для створення потужнішого стереозвуку.Бездротові динаміки Sony підтримують технологію Chromecast built-in для відтворення музики в кількох кімнатах.

Для завантаження програми SongPal перейдіть до магазину Google Play™ з Вашого пристрою Android або відвідайте сторінку SongPal на веб-сайті магазину Google Play™ або на веб-сайті iTunes®.

Сервіси трансляції

Відкрийте для себе ще більше музики, відкрийте для себе нові сторону улюблених пісень

Відтворюйте музику в потоковому режимі за допомогою технології DSEE HX™. Звук з усіх джерел підвищується до рівня аудіо високої точності.

Бездротові динаміки Sony підтримують технологію Chromecast built-in (попередня назва – Google Cast) для відтворення музики в кількох кімнатах.

Логотип Google Cast™

Використовуйте смартфон як пульт дистанційного керування динаміками Sony завдяки технології Chromecast built-in. Натисніть кнопку трансляції в будь-якій програмі й передавайте улюблений контент зі смартфона, планшета або ноутбука через динаміки.

Логотип Spotify

Spotify Connect™ дозволяє керувати процесом відтворення музики через динамік за допомогою програми Spotify, встановлену на Ваших пристроях.

Із LDAC™ звук високої точності тепер доступний без дротів

Технологія LDAC, створена компанією Sony для Вас, надає новий спосіб створення по-справжньому якісного звуку навіть під час прослуховування музики за допомогою навушників чи бездротових динаміків.