КАМЕРИ ACTION CAM

Камера Action Cam HDR-AS300 із Wi-Fi®

HDR-AS300 / HDR-AS300R

Зображення Камера Action Cam HDR-AS300 із Wi-Fi®

Корпус + пульт ДК з переглядом у реальному часі|Корпус + водонепроникний футляр

Зображення Камера Action Cam HDR-AS300 із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam HDR-AS300 із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam HDR-AS300 із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam HDR-AS300 із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam HDR-AS300 із Wi-Fi®
Зображення Камера Action Cam HDR-AS300 із Wi-Fi®

Збалансований оптичний стабілізатор SteadyShot для надійно стабільних зображень.

Контролюючи весь оптичний шлях як один плаваючий механізм, збалансований оптичний стабілізатор SteadyShot значно ефективніше усуває наслідки тремтіння камери. Ця прогресивна система стабілізації дозволяє з легкістю знімати приголомшливо чіткі, стабільні зображення під час подорожей, їзди на велосипеді та інших ситуацій активного відпочинку.

Пульт ДК з переглядом у реальному часі для простого керування

Бездоганне встановлення зв’язку для успішної зйомки. Завдяки пульту ДК з переглядом у реальному часі можна повністю керувати параметрами зйомки, а тепер ще й вмикати та вимикати живлення. У них навіть однаковий зручний інтерфейс користувача для безперешкодної спільної роботи. Тож як би Ви не знімали, куди б не подалися, Ваша камера завжди буде синхронізована з пультом ДК та готова до пригод.

Продуманість роботи та зручний інтерфейс

Вибір і зміна функцій стали простішими, ніж будь-коли раніше, завдяки новому, інтуїтивному інтерфейсу користувача. Забезпечено простий доступ до всіх меню. Насолоджуйтесь безперешкодним налаштуванням камери і знаходьте ідеальні параметри для своїх умов зйомки. Камеру також можна вмикати та вимикати за допомогою смартфона, встановивши програму PlayMemories Mobile.

Пульт ДК з переглядом у реальному часі і гнучкими можливостями кріплення

Цей новий компактний пульт дистанційного керування можна використовувати не лише як аксесуар на зап’ясток, але також і як закріплюваний контролер в поєднанні з адаптером для кріплення та іншими закріплюваними аксесуарами. Можна також отримати повний контроль через з’єднання Wi-Fi® під час увімкнення та вимкнення камери за допомогою нового Bluetooth® для економії заряду батареї.

Матриця Exmor R® CMOS із підвищеною чутливістю

Шалений спуск на гірському велосипеді в сутінках? Каякінг на світанку? Результати зйомки все одно будуть неперевершеними завдяки покращеній чутливості за умов слабкого освітлення та чіткості зображення з радикальним зменшенням зернистості, що забезпечує сенсор Exmor R® CMOS від Sony.

BIONZ X™ для неймовірної деталізації та текстур

Механізм обробки зображень від Sony точно відтворює текстури й деталі так само, як їх видно неозброєним оком, завдяки можливості обробки з надзвичайно високою швидкістю. За рахунок інтеграції високого рівня, що прискорює обробку, BIONZ X™ забезпечує природніший вигляд деталей, реалістичніші зображення, більш насичені градації відтінків і зменшення шумів незалежно від того, чи Ви фотографуєте, чи знімаєте відео.

Чіткий, надширокий об'єктив ZEISS® Tessar™

Знімайте із широким або стандартним кутом огляду – з об’єктивом ZEISS® Tessar результати будуть однаково вражаючими. У найскладніших умовах гірськолижних спусків, гірських хребтів, нестримних річок або доріг із вибоїстим асфальтом Ви завжди робитимете приголомшливі знімки.

Регульоване поле огляду та свобода збільшення

Відкрийте для себе новий рівень гнучкості: вносьте зміни у відео просто під час зйомки для досягнення драматичних ефектів і підсилення емоцій. Наприклад, доступні три варіанти кута огляду – "Широкий", "Середній" або "Вузький". Крім того, режим плавного коригування збільшення дозволяє змінювати масштаб під час зйомки. 

Вбудований стереомікрофон записує якісний звук

Зробіть чудове відео ще кращим завдяки чудовому звуку. Вбудований стереомікрофон дозволяє природно записувати звуки Ваших пригод у дві доріжки формату стерео. Чіткий звук і знижений рівень шумів дозволяє створювати найвишуканіші відеоролики з можливих.

Покадрова зйомка з розподільчою здатністю 4K

Функція покадрової зйомки дозволяє з легкістю створювати покадрові відеоролики, використовуючи високоякісні фотографії 4K, зняті із зазначеним інтервалом. А потім програма Action Cam Movie Creator (версії 5.1 для Windows, версії 3.1 для Mac®) або програма Action Cam App (версії 2.0) легко перетворить ці зображення на вражаючий покадровий фільм. 

Відеоредактор Highlight Movie Maker із розпізнаванням облич 

Оцініть, як легко вбудований відеоредактор Highlight Movie Maker виконує розпізнавання облич для автоматичного редагування просто за допомогою камери. Відеоредатор Highlight Movie Maker також підтримує більшу кількість сцен, тобто не лише спортивні моменти, але й щоденні ситуації й миті подорожей. Це дозволяє автоматично обирати в матеріалі важливі об’єкти для створення відео з акцентами, доповненого фоновою музикою. Можна миттєво ділитися своїми роботами за допомогою смартфона.

Ручне керування для вишуканого стилю відео

Використовуйте передові функції зйомки для створення захоплюючих відеороликів, які Ви з гордістю покажете своїм рідним, друзям і шанувальникам. Користуйтеся вдосконаленим ручним налаштуванням таких параметрів, як баланс білого та зміна автоекспозиції, а також оптимізуйте яскравість і відтінки для адаптації до зображення з інших відеокамер, що полегшує процес редагування. Демонструйте свої навички та стиль як режисер і актор.

Трансляція в реальному часі через Ustream®

Діліться захоплюючими моментами на гірськолижних спусках чи гігантських хвилях (у тому числі вайпаутами) в реальному часі. Транслюйте події саме тоді, коли вони відбуваються, з високою якістю зображення та звуку.

120 кадр./с за розподільчої здатності HD для відео зі сповільненням

Побачте кожну деталь швидких рухів завдяки запису зі сповільненням із частотою кадрів 120 кадр./с і роздільною здатністю HD.

Серійна зйомка

Закарбовуйте динамічні події завдяки серійній зйомці. Це дозволяє записувати до восьми високоякісних знімків певного трюку чи переходу в русі. Це ідеальне рішення для тих, кому подобається повертатись назад і аналізувати свій стиль. Доступні швидкості: 10 кадр./с, 5 кадр./с, 2 кадр./с.

Режим запису відео зі знімками

Об’єднуйте повний набір послідовних знімків в одному кадрі. Ця функція створює комплексне зображення об’єкта в русі, застосовуючи різні параметри для різних швидкостей запису: 10 кадр./с, 5 кадр./с, 2 кадр./с.

Керування кількома камерами:

Використовуйте до п’яти камер і отримуйте вражаючі ракурси знизу з рівня землі або навпаки згори. Керуйте всіма ними без турбот через пульт ДК з переглядом у реальному часі чи смартфон із програмою PlayMemories Mobile™.

Програма Action Cam Movie Creator для простого творчого редагування

Ще кращий вигляд Ваших фільмів завдяки Action Cam Movie Creator. Швидко та легко створюйте й редагуйте відео завдяки низці функцій, таких як покадрова зйомка та відео зі сповільненням. Завдяки спеціальній функції можна також повертати відеозображення на 90˚ за годинниковою стрілкою та проти неї, а функція кількох видів зображення дозволяє об’єднувати до чотирьох сегментів відеоматеріалів, що були одночасно зняті різними камерами, і створювати композиції з розділеними екранами.

Зручна функція перезапису

Не хвилюйтеся та більше не пропускайте важливі моменти завдяки функції перезапису. Зйомка з повторним перезаписом має такі варіанти, як 5, 20, 60, 120 хвилин або "необмежено". Користуйтеся нею, щоб записувати вирішальні моменти, не хвилюючись за можливу нестачу пам'яті.

 Програма Action Cam  

З програмою для мобільних пристроїв з інтуїтивним керуванням Ви зможете проявити себе будь-де та будь-коли. Створюйте покадрове відео, прискорюйте або сповільнюйте його та надсилайте файли за допомогою бездротового зв’язку.

Футляр для підводної зйомки як стандартне оснащення

Занурюючись на глибину до 60 м, беріть камеру Action Cam із собою у футлярі для підводної зйомки з комплекту. Додаткове спорядження не потрібне. Завдяки пласкій панелі всіма кнопками камери можна користуватися крізь футляр. Крім того, він захищає цю міцну компактну камеру від ударів, вологи, корозії, пилу та піску. Насолоджуйтеся безтурботними водними пригодами та розширюйте свої горизонти, досліджуючи складні місцевості.

Міцний корпус забезпечує надійність у суворих умовах

Корпус Action Cam може похизуватися захистом від бризок і морозостійкістю, а футляр для підводної зйомки, що надходить у комплекті, є пило-, ударо- та водостійким на глибині до 60 м (197 футів). Тож незалежно від того, чи катаєтеся Ви на велосипеді під дощем, спускаєтеся зі схилу на лижах або сноуборді, їдете на кросовому мотоциклі, ловите хвилю на дошці для серфінгу чи досліджуєте підводний світ, Action Cam завжди залишатиметься готовою до найскладніший умов зйомки. 

Більша зручність 

Вбудований роз'єм для штатива дозволяє швидко встановлювати Вашу Action Cam на штатив для надзвичайно стабільних кадрів. А USB-роз'єми тепер розташовані на задній панелі камери для максимального спрощення під'єднання аксесуарів.

Гніздо для карти пам'яті Memory Stick Duo / SD

Гніздо для карт пам'яті підтримує картки пам'яті 5 Memory Stick Micro™ (M2) і Micro SD / SDHC / SDXC (класу 4 або вищого). Обирайте карту, що найбільше відповідає Вашим умовам зйомки та сумісності з Вашим ПК. (Карти пам'яті не входять до комплекту.)

Додаткові світлові індикатори для легкого визначення стану камери

Цю камеру Action Cam обладнано трьома індикаторами світла: на передній, верхній і задній панелях. Тепер можна з легкістю перевіряти стан функції запису з різних боків, а також за зручним звуковим сигналом.

Відображайте маршрут за даними Action Cam

Вбудований модуль GPS, успадкований від попередніх моделей. Дані про місцезнаходження та позначки спідометра можна відобразити на відео під час використання редактора Action Cam Movie Creator. Таким чином можна накладати дані GPS на відео для зчитування інформації про швидкість і створення окремого відеофайлу з цими та багатьма іншими даними.

Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Характеристики
Камера Action Cam HDR-AS300 дає змогу знімати вражаючі фільми від першої особи в якості HD, забезпечуючи надзвичайно стабільне зображення завдяки прогресивній технології збалансованого оптичного стабілізатора SteadyShot. Надійний корпус із захистом від пилу та бризок можна використовувати окремо або з футляром для підводної зйомки з комплекту, щоб забезпечити водостійкість на глибині до 60 м. Серед зручних функцій – вбудований GPS і багато іншого.
  • Удосконалений формат Full HD 60p дозволяє записувати чіткі, чисті зображення з насиченими кольорами.

  • Чудові чіткі фільми зі збалансованим оптичним стабілізатором SteadyShot

  • Повне керування камерою також передбачає ввімкнення й вимкнення живлення за допомогою RM-LVR3 з комплекту.

  • Новий інтерфейс користувача дозволяє інтуїтивно керувати камерою.

  • Знімайте з бажаного ракурсу завдяки можливості регулювання поля огляду та збільшенню.

Тип об'єктива
ZEISS® Tessar
Тип сенсора
Матриця Exmor R® CMOS типу 1/2,5 (7,20 мм) із заднім підсвічуванням
Водостійкість
До 60 м із футляром для підводної зйомки MPK-UWH1 у комплекті
Пилонепроникність
До комплекту входить футляр для підводної зйомки (MPK-UWH1)
Ударостійкість
До комплекту входить футляр для підводної зйомки (MPK-UWH1)
Вхідні та вихідні роз'єми
Вихід Micro HDMI, Гніздо для карт пам'яті, Стерео міні-штекер, Універсальний роз'єм/роз'єм micro-USB

Що в комплекті

Акумуляторна батарея (NP-BX1), Кабель micro-USB, Ознайомчий посібник, Футляр для підводної зйомки (MPK-UWH1), Фіксатор

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля